Среда, 18.07.2018, 04:47

          

Меню сайта
Помощь сайту
Личный кабинет
Категории раздела
Корзина
Ваша корзина пуста
Поиск
Наши посетители
QR-код сайта
Главная » Файлы » Библиотека » Специальная литература

- ShKH vz.77 DANA
13.07.2018, 15:35

ShKH vz.77 DANA — RipperWorks vydává pod číslem RW-22 model samohybné kolové houfnice ShKH vz.77 DANA. Houfnice je postavena na podvozku Tatra 815 VP31 29 265 8x8.1R. Tato vozidla byla zaváděna na konci 70. let do ČSLA, do dnešní doby slouží v AČR, ASR, Polsku, Gruzii a zřejmě i v Libyi. Jejich hlavní zbraní je kanón ráže 152 mm.Tentokrát se jedná se o velmi složitý a členitý model. Můžete ho vytvořit s interiéry všech třech kabin, všech schránek a úložných prostorů a s oběma muničními zásobníky. Všechny interiéry je ovšem možné jako u ostatních modelů i vynechat (i když u tohoto modelu by to asi byla škoda). Podvozky a motor jsou zpracovány stejně detailně, jako u ostatních modelů RipperWorks. Řízení předních náprav je funkční, stejně jako náměr a odměr kanónu. Součástí lafety je také kompletní znázornění nabíjecího zařízení, určitou zajímavostí je hlaveň, která je řešena jako ve skutečnosti, tedy dutá.
Model je bez výsostného označení, nicméně české (československé) znaky jsou součástí vystřihovánky. Variantně si tak dle vlastních podkladů můžete zvolit označení jiné z armád. Model je tištěn offsetem na papíře o gramáži 160g/m2. Velikosti a detailnosti vystřihovánky (cca 1950 papírových a více než 100 nepapírových dílů) odpovídá celkový rozsah 13 stran formátu B4. Návod obsahuje celkem 33 trojrozměrných návodových kreseb a 4 "pérovky" - detaily. Návodný text a kresby zabírají celkem 9 stran formátu B4. Model obsahuje menší počet několika podvozkových dílů. Stáhněte si je prosím odkazem výše, tiskněte (stačí černobíle) na čtvrtku. Масштаб: 1x32.

Название: ShKH vz.77 DANA
Издательство: Ripper Works
Страниц: 63
Формат: JPG, А4/230X320
Размер: 189,09 МБ
Качество: Отличное
Язык: чешскийВнимание!Авторы проекта не несут ответственности за содержание рекламных материалов - все программы предлагаются только для ознакомления и по истечении оценочного периода должны быть удалены с ПК. Наш сайт не предоставляет электронные версии материалов, мы публикуем описание релизов с ссылками на файлообменные каталоги, следовательно администрация проекта не несет ответственности за использование материалов в дальнейшем. У нас файлы не хранятся!


Категория: Специальная литература | Добавил: pmojka | Теги: ShKH, 022, Dana, Ripper, Works
Просмотров: 3 | | Рейтинг: 0.0/0

Всего комментариев: 0
avatar


Нравится
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 244
Друзья сайта
СтатистикаЯндекс.МетрикаОблако тегов
Вернуться наверх